30. 4. 2024

BM: Domácí porážka s Ledvicemi 0:1

B-tým
30. 4. 2024

Po předchozím skalpu vedoucí Brné, mostecké B-mužstvo nenavázalo na úspěšný výsledek a v domácím prostředí podruhé v řadě prohrálo.

V dalším utkání jarní části Krajského přeboru dospělých se střetla mostecká rezerva s hostujícím mužstvem SK Viktorie Ledvice. V prvním poločase byli domácí lepším týmem ale větší příležitost si přes dobře organizovanou obranu hostí vypracovat nedokázali. Když se ani hosté ze svých ojedinělých pokusů v prvním poločase neprosadili, odcházelo se do kabin za bezbrankového stavu 0:0.

Druhý poločas začal velkou příležitostí hostujícího mužstva, naštěstí pro mostecké následný pokus skončil těsně mimo tři tyče. Po této příležitosti následovala opatrná pasáž hry s velikým množstvím nepřesností. Branky se nakonec početná divácká návštěva dočkala v 81. minutě, kdy ztrátu míče domácích hráčů dokonale hosté potrestali ve vedoucí branku 0:1. V úplném závěru se domácí snažili o vyrovnání a vypracovali si standardní situace, ale vyrovnat se již domácím nepodařilo a hosté si tak připisují nejtěsnější vítězství v poměru 0:1.

FK Baník Most-Souš B - SK Viktorie Ledvice 0:0 (0:0)
Branka: 82. Ingardia
Sestava Mostu: Kosinský – Kovář, Nguyen, Novák, Cicko – Smitka, Kučerka (78´Tajmr), Sedlák (61´Havlíček), Hlaváček, (64´Bíma), Rjaska - Kavický

Sestava Ledvic: Kukla - Novák, Horák, Ingardia, Koudelka Adam, Iljazi, Zimmerman (45. Čermák), Olejník, Prokop, Ryška, Koudelka Matěj (78. Tureček)

Rozhodčí: Vlašič - Dobrý, Čada
Žluté karty: 51. Novák, 87. Horák, 89. Tureček