Tréninkové areály

1 travnaté hřiště
Moderní tělocvična

Fotbalový stadion Josefa Masopusta

Největší a nejslavnější stadion v Mostě, pojmenovaný po držiteli zlatého míče Josefu Masopustovi, který se narodil ve Střimicích v okresu Most. 24. května 1961 byl před jedenáctitisícovou návštěvou slavnostně otevřen utkáním s Liverpoolem, které skončilo 1:4. V letech 2005 - 2008 se na tomto stadionu hrála také nejvyšší česká soutěž Gambrinus liga. V prvním utkání s Teplicemi, si na stadion našlo cesto přes 13 tisíc diváků, přestože kapacita stadionu byla 7500 sedících míst. V areálu jsou dvě travnatá hřiště a jedno hřiště s umělou trávou.

Rehabilitace
Posilovna
Tělocvična
2 travnaté hřiště
1 hřiště s umělou trávou

Areál Souš

Hřiště vybudované v 70. letech na bývalé výsipce dolu Hrabák. Býval domovským stánkem místního klubu SK Souš. V novodobější historii zde trénovali kromě áčka i mládeže Souše také dorostenecké kategorie Mostu. V areálu jsou dvě travnaté hřiště a jedno s umělou trávou. V hlavní budově je tělocvična, posilovna, rehabilitační centrum a útulná hospůdka.

1 travnaté hřiště
Moderní tělocvična

Areál Albrechtická

Dlouhá léta slouží především pro žákovské týmy Mostu, kde mají hráči této kategorie vše potřebné. V areálu najdete mimo fotbalového hřiště s krytou tribunou jednu z nejmodernějších krytých tělocvičen na Mostecku. Trávník je opatřen novým moderním závlahovým systémem. V areálu se tak výrazně zvýšil komfort pro sportovce.

1 hlavní travnaté hřiště
1 tréninkové travnaté hřiště

Areál Čepirohy

Fotbalový areál se nachází v klidné městské části Čepirohy poblíž silnice Most – Žatec. Dlouhodobě zde hrají a trénují hlavně kategorie přípravek. V areálu je jedno hlavní travnaté hřiště a jedno menší tréninkové. V roce 2011 byla provedena rozsáhlá rekonstrukce budovy, při níž z původní stavby byly ponechány pouze obvodové a nosné stěny, základy a zastřešení.

kopej za baník

přidej se k nám