16. 6. 2022

Oslava úspěšné sezóny v sobotu doma proti SK Slaný

16. 6. 2022

Oslava úspěšné sezóny v sobotu doma proti SK Slaný

Mostecký Baník odehraje v sobotu poslední utkání sezóny, ve kterém doma přivítá SK Slaný.

500 piv zdarma pro fanoušky zní jako hlavní motto sobotního zápasu, který uzavře úspěšnou postupovou sezónu 2021/2022. Klub touto formou chce odměnit fanoušky, kteří nejen v minulém kole v Lounech, ale v průběhu celé sezóny vytvářeli velmi pozitivní a podporující atmosféru. Minulé kolo v Lounech jsme jako klub ukázali pravou sílu a připravennost pro posun do vyšší soutěže. Pro fanoušky bude připraven speciální stánek v prostoru jejich sektoru, piva bude vydávat i tradiční místo v restauraci na Souši.

Hráči se v sobotním utkání proti SK Slaný představí domácímu publiku již jako vítězové soutěže Divize B. Po skončení je připraven ohňostroj, který symbolicky uzavře úspěšnou mosteckou fotbalovou sezónu. SK Slaný si zachránil divizní příslušnost, když doma porazil v derby SK Kladno 2:1, tudíž v zápase může rovněž působit uvolněným dojmem a je možné, že zápas přinese více útočných akcí než taktické zabezpečené hry. Most se v průběhu sezóny spíše trápil proti dobře bránícím mužstvům, naopak nejlepší výsledky a zápasy předváděl proti klubům z horní poloviny tabulky.

Po sobotní tak zvané dokopné se hráči rozejdou na dovolené a kádr se znovu sejde ve středu 6.7.2022. Hned v prvním víkendu přípravy odehraje mezinárodní přátelák proti Dresden 07 Laubegast. Klub program letních zápasů a celkové informace k přípravě nové sezóny zveřejní během přístího týdne.