28. září 2022

2:0
B-tým 2023
FK Krupka

O sváteční den se v dalším mistrovském utkání utkalo mostecké B mužstvo dospělých v domácím prostředí s mužstvem FK Krupka. Utkání začalo výborně pro domácí Most, kteří se ujali ve 14. minutě zásluhou Jurkoviče vedení 1:0. Od této chvíle převzali iniciativu na své kopačky hosté z Krupky, kteří si i díky chybám mostecké obrany vytvořili dvě obrovské příležitosti ke skórování. Naštěstí pro domácí Most hosté tyto šance nedokázali využít. První poločas skončil vedením mosteckého Baníku nejtěsnějším vedením v poměru 1:0. Druhý poločas začal náporem hostující Krupky, ale domácí obrana pracovala bezchybně a hosty do větších příležitostí nepouštěla. Mostečtí postupem času začali být daleko nebezpečnějším mužstvem a v 75. minutě zvýšili vedení zásluhou Nepraše, který se dokázal prosadit hlavou po rohovém kopu Hlaváčka 2:0. V závěru utkání si mostečtí hráči i zásluhou velké obětavosti toto vítězství dokázali bezpečně pohlídat a po závěrečném hvizdu se mohli radovat z dalších tří bodů proti těžkému soupeři.