Letní kemp

Letní kemp
5. 4. 2022

Tréninkový kemp Liverpool FC v Mostě

Liverpool FC uspořádá tréninkový kemp pro děti v Mostě na stadionu FSJM. Akce proběhne na konec školního roku a přihlásit se můžeš i ty.

Trenéři mládeže Liverpoolu FC budou na konci června tři dny trénovat v Mostě, kde proběhne letní tréninkový kemp pod značkou vítěze Premier League a UEFA Ligy mistrů. Prestižní událost rozšiřuje nabídku mezinárodního fotbalu pro hráče Mostu a stejně tak všech okolních klubů. Kemp proběhne od pondělí 27.6. do středy 29.6.2022 v Mostě na hlavním stadionu Josefa Masopusta. Jedná se o klasický příměstský tábor se zajištěným občerstvením, celodenním programem a nezbytným nejen fotbalovým zázemím. Tréninkový kemp bude veden trenéry mládeže Liverpool FC.

Jedná se o možnost vyzkoušet tréninky pod vedením anglických trenérů, kteří připravují hráče mládeže Liverpoolu FC. Každý účastník navíc obdrží suvenýry jednoho z nejslavnějších světových klubů a certifikát absolvování slavné liverpoolské akademie. Akademie Liverpoolu proběhnou během tohoto léta celkem v 6 evropských zemích. Náš klub se do projektu přihlásil na základě velmi dobrých zkušeností a doporučení klubu SK Střešovice, který akademii LFC organizuje již druhým rokem. Využili jsme nabídky, kdy Liverpool FC hledal druhou možnost pro uspořádání kempu v České republice.

Tréninkový kemp je určen pro hráče 6-14 let, kteří budou rozděleni do svých věkových skupin. Tréninkový program proběhne každý den od 9:00 - 15:00 hodin (areál stadionu bude otevřen a děti pod kontrolou mezi 8:00 - 16:00 hodin). Kemp je určen pro všechny kluky a holky, kteří mají zájem o netradiční zážitek a první kontakt s mezinárodním fotbalem. FK Baník Most-Souš na základě smluvního vztahu garantuje trenérské obsazení z řad trenérů mládeže Liverpool FC a nese záštitu nad celým projketem. Organizátorem akce je však na základě komerční licence mezinárodní skupina Liverpool FC International Academy (Scandinavia), kde probíhá i celý přihlašovací proces. Letní Summer camp je inzerován na stránkách Liverpoolfootballschool.com, kde je možné dohledat další informace v anglickém jazyce.

Přihlásit se může kdokoliv přímo na stránkách organizátora pod odkazem níže. FK Baník Most-Souš zajišťuje organizaci a celý průběh kempu.

Přihláška na kemp Liverpool FC